Оглас од претпријатие Објавени: мај 05 2022 09:39

Se izdava dukan vo centar na Stip 102m2

Објавени: мај 05 09:39
Прегледи: 88
Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар на Штип
Ул.Ванчо Прќе ББ / згр. Кубус - приземје.
𝟏𝟎𝟐𝐦𝟐 на две нивоа ➡️ 70m2 | ↘️ 32m2

▪️комплетно реновиран и опремен со: клима / аларм / видео надзор / тоалет / 3 влеза / голем излог и простор за реклама.
▪️одлична локација за многу дејности..
Инфо на 📲 070/210 219
Опис на линк

Mediteran - Turisticka Agencija

Super Solucii za Avtobuski bileti vo Cela Evropa...
Super Solucii za Avio bileti za cel svet...
Organizirani poseti na Saemi...

Aranzmani Leto 2011... vo prodazba.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Super Solucii za Avtobuski bileti vo Cela Evropa...
Super Solucii za Avio bileti za cel svet...
Organizirani poseti na Saemi...

Aranzmani Leto 2011... vo prodazba.
ul:Vanco Prke Stip 070210219 https://www.mediteran.com.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации