Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava dukan vo Stip

0 МКД

Се изнајмува од: Зоран 23 септ. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Штип
Се издава дуќан на атрактивна локација во населба Сењак на 50м до Основното Училиште Димитар Влахов и на 50м до зградата на Топ Инвест со голем паркинг простор пред самиот дуќан.
Дуќанот е на две нивоа од кои 150м2 е горниот и 150м2 е долниот дел. Има прилаз и од позади за достава на роба. Погоден е за повеке дејности.
Цена по договор.
Зоран
078/311-055
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации