Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan

0 МКД

Се изнајмува од: Stojan 10 јан. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Штип
Se izdava dukan naselba osmi noemvri .Dukanot e so kvadratura od 40m2 ima parkink prostor i odgovara za poveke nameni.Lice za kontakt Stojan 078/472-941
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации