Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat dva delovni objekti so moznost za spojuvanje

0 МКД

Се изнајмува од: Miki 04 мај 23:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Се изнајмуваат 2 деловни објекти со површина од по 18м2 (можност за спојување со големина од 36м2 доколку има потреба ) , се наоѓаат над Angels cafe na 1 sprat vo prv red na trgovskiot centar


цена по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации