Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Strumica

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Jane Aranikov 06 септ. 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава деловен простор во центарот на Струмица на старото градско корзо одма до кафулето "Que Pasa".
Jane Aranikov
+38970374191
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации