Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava dukan vo centarot na Strumica

0 МКД

Се изнајмува од: Милка 29 ноем. 03:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струмица
Се издава дуќан во центарот на Струмица во близина на ГТЦ Глобал. Дуќанот има 70м2 и можност за користење магазински простор. Цена по договор
Милка
 
071/200-475
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации