Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan za deloven prostor

Се изнајмува од: Никола Тунев 10 фев. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Дуќанот е 45 m2 со клима уред и WC. има посебен саат за струја
Никола Тунев
078453007
Leaflet
Кон почеток