Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan

0 МКД

Се изнајмува од: Дејан 08 окт. 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
- Се издава дуќан под ќирија од 65 кв метри ..
- Со два влеза на ќоше во Карпош - Струмица
Дејан
072 646 001
Leaflet
Кон почеток