Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lokal me qira ne Tetove

0 МКД

Се изнајмува од: M.M 22 септ. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Jepet lokal me qira me siperfaqe 300m2.Objekti èshtè i pèrshtatshèm pèr çdo lloj veprimtarie.Gjendet ne rrugen Radovan Coniq perndryshe rruga e butiqeve.
Kontakt tel.070 571 181
Leaflet
Кон почеток