Оглас од претпријатие Објавени: мај 25 2022 06:49

Se izdava lokal so pogled na dve strani

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 25 06:49
Прегледи: 671
Se izdava lokal vo naselba Potok so pogled na dve strane i celiot e so izlog.

Lokalot e na dva nivoa Podrum i Prizemje i se izdava komplet.
Kvadratura: 30m2 + 30m2*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

072/257-445 (Gjorgji)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации