Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 15m2 vo Centarot na Veles

0 ЕУР

Се изнајмува од: Dorka 23 дек. 11:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Велес
Se izdava 15 m2 dukan Vo Centar Na Veles, cena 50 evra, se naoga sproti oficerski dom, tel 071823 821
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации