Оглас од претпријатие Објавени: мар. 01 2016 02:50

Agencija Proakta grup ima potreba od dukan Centar

Објавени: мар. 01 02:50
Прегледи: 99
Agencija Proakta Grup za svoj klient ima potreba za KUPUVANJE na dukan do 50 m2 vo Centar na Skopje, so ubav izlog I frekventna lokacija. Prednost imaat dukani sto se naogjaat na ul.Makedonija I okololina na slatkarnicata Malaga. Vasata ponuda dostavete ja na
mail: info@proakta.com.mk
ili na slednite telefoni:
070/668-667
072/208-461

PROAKTA GRUP
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации