Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 34m2 vo DTC Seherezada

0 МКД

Се продава од: Viktor 06 мар. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Битола
Se prodava (moze i za izdavanje) deloven prostor od 34 m2 vo DTC Seherezada, kompletno renoviran so sopstveno WC. Pogoden za sekakva dejnost. Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации