Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 55m2 vo blizina na bolnicata

55 000 ЕУР

80 000 ЕУР

Се продава од: Kotevski Mile 19 мар. 09:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Битола
Se prodava dukan od 55m2 vo blizina na bolnicata,nasproti vulkanizer chashit celosno opremen i pogoden za sekakva namena.

Kontakt:075 945 487
075 503 718
047 522 342
Kotevski Mile
075 945 487
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации