Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deloven prostor 40m2 vo Bitola

32 000 ЕУР

Се продава од: andreevski 30 ноем. 10:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Се продава нов деловен простор на ул Ѓорче Петров во близина на Завод за вработување.
Два дуќани од по 40М2 со излог.
Цената за еден дуќан е 32000 €
Повејќе информации на 072306709
andreevski
 
072306709
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации