Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR BO BITOLA

Се продава од: Николовски Тома 18 окт. 10:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
From
Store
Локација
Битола
Продавам деловен простор на ул.Ружа Делчева бб (кај кафаната ,,Балкан,,) . Дуканот е празен,подот е целиот со плочки и има комплетен тоалет со санитарија.
Лице за контакт- Тома мобилен телефон 070 625 633
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Николовски Тома
070 625 633
Leaflet
Кон почеток