Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan vo noviot pazar vo Bitola

0 ЕУР

Се продава од: Наде 15 септ. 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се продава дуќан 20 м2 во новиот пазар Битола над рибарница Делфин
Наде
070 571 978
Leaflet
Кон почеток