Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo blizina na bolnicata

9 000 МКД

Се продава од: Kotevski Mile 19 мар. 09:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Битола
Se izdava dukan vo blizina na bolnicata,55m2 celosno opremen pogoden za sekakva namena.
Kontakt:075 945 487
075 503 718
047 522 342
Kotevski Mile
075 945 487
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации