Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo pazarot pozadi Javor

Се продава од: Филип 25 јул. 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Се изадава реновиран дуќан во пазарот веднаш позади Јавор на Ул. Македонска бр., 26.
Дуќаност се состои од подрум во површина од 11 м2 и Приземје во површина од 15 м2.
Дуќанот е целосно реновиран со нова дограма и нови пллочки и ново wc и истиот е во одлична состојба.

Информации на телефони:

070/344-304 Снежана
070/315-699 Филип
070/207-651 Драги
Филип
070/315-699
Leaflet
Кон почеток