Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

0 МКД

Се продава од: DIME Денес 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
IZNAJMUVAM ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA BITOLA SO POVRSINA OD 116m2. DO KOMERCIJALNA BANKA BITOLA. x20€/m2
Leaflet
Кон почеток