Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава дуќан во Битола

0 ЕУР

Се продава од: Игор 19 септ. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Дуќанот се наоѓа во стара чаршија во близина на пазарот на ул. Марјан Божиновски бр.49 (поранешна Далматинска)

Цена по договор

За повеќе информации јавете се на:

070/326-033
070/223-419
Игор
Leaflet
Кон почеток