Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се издава деловен простор во населба Пролет

0 МКД

Се продава од: Emilija Dimitrovska 08 септ. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Се издава деловен простор погоден за секаква намена во населба Пролет, веднаш до старото собрание, со површина од 110 квадрати.
071990976 Никола
Emilija Dimitrovska
071990976
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации