Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ИЗДАВА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГЕВГЕЛИЈА....ПОВОЛНО

Се продава од: Zlatko 01 авг. 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се издава дуќан на најпрометната улица во центарот на Гевгелија, до Градска библиотека 100 м2.
Кон почеток