Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lokal vo Gostivar Maleardi

160 000 ЕУР

Се продава од: Gostivar 18 окт. 16:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Se prodava Lokal.
cenata e fiksna.
Samo kesh
Gostivar
070286363
Leaflet
Кон почеток