Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 210m2 vo Kavadarci

Оглас од претпријатие Се продава од: Bluemarket 11 дек. 15:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bluemarket

Bluemarket

9 Огласи во продавницата

Blu Market ima potreba od vozac magacioner -
BRIKETI OD SONCOGLEDOVO SEME 10 МКД
HAPPY home center Kavadarci -
Stalazi za vo prodavnica -
Се продава дуќан на атрактивна локација во Кавадарци , со паркинг. Цена поволна . Информации на тел 075/216-343 , 075/265-242
Bluemarket
Ние имаме се што ви треба
ul. 514 br.2a
075/265-242
[email protected]
Bluemarket
075/265-242
Leaflet
Bluemarket

Bluemarket

9 Огласи во продавницата

Elektricen viluskar 1 990 ЕУР
Blue Market ima potreba od prodavac vo Gevgelija -
BRIKETI OD SONCOGLEDOVO SEME 10 МКД
Se baraat prodavaci vo Gevgelija -
Кон почеток