Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deloven prostor vo Kocani

0 ЕУР

Се продава од: Васе Вчера 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Кочани
Се продава или изнајмува деловен простор на повеќе локации во Кочани: 1 во строгиот центар (65 м2), 1 во ГТЦ (70м2), 1 кај пазарот (28м2), 1 во Сиви Дом (114 м2) и 1 кај Комерцијална банка (130m2 + 115 м2 магацин во подрум). На сликите е последниот. Сите се во одлична состојба. Подетални инормации на телфонскиот број за контакт. Цена по договор.
Васе
070/213-177
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации