Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor 84 m2 vo Kumanovo

75 000 ЕУР

Се продава од: Todorka Вчера 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Се продава деловен простор во центар на Куманово - спроти Гарнизон до Супер Срк 24/7
Дуќанот се наоѓа во подрумски дел и располага со главна просторија 78 м2, помошна просторија 6 м2, две WC-a, исто така има влез од главна улица и уште еден влез од зграда.
Дуќанот е реновиран и погоден за секаков вид на дејност.
Дуќанот е со хидроизолација, под од полиран гранит како и заштитни челични ролетни.
Цена по договор.
Todorka
077545702
Кон почеток