Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 26m2 vo Kumanovo

20 000 ЕУР

Се продава од: Toni 16 фев. 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
СЕ ПРОДАВА ДУЌАН, ЛОКАЛИТЕТ ГАРНИЗОН ТРЕТИ СПРАТ СО ПОВРШИНА ОД 26 МЕТАР КВАДРАТ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА СО ТОАЛЕТ .
Leaflet
Кон почеток