Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Agencija Juris deloven prostor vo Centar

63 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД 25 ноем. 18:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
АГЕНЦИЈА ЈУРИС-СТАН ВО ЦЕНТАР 44 900 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС - ГАРСОНЈЕРА ВО БЛИЗИНА КЕЈОТ 1 375 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС -УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ 16 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN SO DVE SPALNI 53 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Охрид
деловниот простор се наоѓа во близина на стопанска банка на 50м од кејот.


АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
 
0038970342332
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
Agencija Juris kuka vo Ohrid 110 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS JUZEN STAN NA TURISTICKA 41 500 ЕУР
Agencija Juris kuka vo Ohrid 215 000 ЕУР
Agencija Juris deloven prostor na Hristo Uzunov 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации