Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so delovni prostorii vo Ohrid

0 МКД

Се продава од: Ruzhdi 17 септ. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продава куќа со деловни простории на почетокот на Охридската чаршија,куќата има поглед на главната улица која води до Охридското пристаниште од едната страна и од другата страна на почетокот од Охридската чаршија.
Ruzhdi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации