Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 24m2

10 000 ЕУР

Се продава од: Stevco 14 фев. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Dukjanot se naogja na ul. Mice Kozar - Prilep
Legaliziran so traen karakter.
24m²
Leaflet
Кон почеток