Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan 16m2 vo Aerodrom

0 ЕУР

Се продава од: Tome 05 септ. 00:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава дуќан во Аеродром ул. Кузман Ј. Питу 30/6 на мезанин, цена по договор.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации