Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan vo Dzon Kenedi

0 МКД

Се продава од: Xhelal 20 мај 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
СЕ ПРОДАВА ДУЌАН

- ВО ул. ЏОН КЕНЕДИ спроти КИПЕР МАРКЕТ.
СО СИТЕ ДОКУМЕНТИ. 35м2+.

Цена по договор.

Контакт Тел: 071/943-886.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации