Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Centar

Се продава од: Владимир 06 јун. 22:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: ул.Пролет бр.9
Површина: 50 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
Продавам деловен простор, погоден за сите намени, поседува услови и за угостителски објект, сопствен паркинг простор, во Центар на Скопје спроти Тутунски
Нема посетени огласи
Кон почеток