Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor

210 000 ЕУР

Се продава од: goran 21 авг. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodava deloven prostor (dukan) vo strog centar, 94m2 so podrum 45m2, dva toaleti, servisen vlez/izlez, moznost za galerija, prostor pred dukanot za terasa 100m2. adresa ul. Maksim Gorki br.31a.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации