Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DTC Mavrovka Dukan Kafic

95 000 ЕУР

120 000 ЕУР

Се продава од: Bruno 25 авг. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se pordava Dukan vo Mavrovka - Divan Kafe celosno opremen 72m2 so cist imoten list. Moze pola plakanje vo gotovo drugata polovina koli ili dajte ponuda.
Bruno
071 524 634

Viber:
da

WhatsApp:
da
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации