Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DUKAN DEL PROSTOR KAJ SOBOREN HRAM 109M2

2 500 ЕУР

Се продава од: Ime 14 фев. 23:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава дуќан, 109м2 деловен простор. одговара за канцеларии и за секоја намена во близина на соборен храм(центар), со голем излог, не е баш на главна улица, но е многу прометно.

2.500EUR x М2

072/646-749
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации