Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

DUKAN VO CENTAR

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 16 дек. 16:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата

Deloven prostor Dolno Vodno 250 ЕУР
Dupleks stan vo Kozle 1 000 ЕУР
Deloven prostor vo Centar 2 065 ЕУР
NOV STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Се продава дуќан 26м2 на одлична локација во Центар, наспроти Клуб на пратеници. Дуќанот располага со две засебни простории, кујна и тоалет.
Property One
  Online
078306083
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата
DELOVEN OBJEKT NA ATRAKTIVNA LOKACIJA -
Stan vo Karpos 3 1 100 ЕУР
Plac vo Trnodol 150 000 ЕУР
Komforen stan vo Centar 700 ЕУР
Кон почеток