Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DUKAN VO GTC

0 МКД

Се продава од: mkd 21 авг. 11:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
SE PRODAVA DUKAN VO GTC
29m2 na 2 kat na setaliste
dukanot e na kos so golem izlog
komletno renoviran
moze za mena za avtomobil so doplata!!
itno!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации