Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DUKAN VO GTC

0 ЕУР

Се продава од: Елена Трпчева 31 јул. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava dukan vo GTC 19m2 suteren, mozhe i so se firma a moze i samo dukjanot.

070262209
Елена Трпчева
070262209
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации