Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava Dukan vo Mavrovka

17 000 ЕУР

Се продава од: Igor 15 септ. 08:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava Dukan vo T.C mavrovka.
Dukanot e na mezanin , po skalite nadole odma levo od kafic Fontana.
Dukanot e 19 m2
Cena 17,000 EUR
Tel za kontakt 075-487-786
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации