Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 363m2 vo GTC

1 600 ЕУР

Се продава од: ferat asan 08 мај 09:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodava dukan vo gtc 363 m2
pogodno vreme za kupuvanje bidejki gtc ke se renovira
cena 1600 evra m2
ferat asan
072228402
Leaflet
Кон почеток