Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan 60m2 vo Miladinovci

35 000 ЕУР

Се продава од: hristina 05 мар. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
sproti skoloto vo miladinovci dukjan od 60m2 so 50m2 dvorno mesto. odlicna lokacija za sendvicara buregdzinica itn
078675253
hristina
070244907
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации