Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven objekt dukan 57m2 i 200m2 mag Ekstra

210 000 ЕУР

Се продава од: Miodrag Вчера 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Деловниот објект 57 м2 се наоѓа во новата зграда на Илинден карши Румунска болница нас.Карпош 3 (Лептокарија) јужно е ориентиран со голем излог кој гледа кон бул.Партизански Одреди.Италијанска керамика, осветлување.Вселив веднаш
Магацински простор во сутерен од 200 м2 поплочен,со санитарен чвор и со пристап за комбиња Вселив веднаш
Miodrag
070217217
Leaflet
Кон почеток