Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Kozle

42 500 ЕУР

Се продава од: Михаило Вчера 03:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава деловен простор во, веднаш до Поштата и во непосредна близина на Рестораните Чашка, Канцона и Рибен р. Дуле Одлична топлотна и звучна излоација, голем паркинг, греење со Инвертер клима уреди (мали трошоци за греење и ладење), под – ламинат, тоалет, мини кујна (остава), заштитни решетки од наворешна страна (електрично задвижувани).
Деловниот простор е составен од две простории со посебен влез од надворешна страна, мала кујна (остава) и тоалет, комплетно е реновиран со нова електрична инсталација и e во одлична состојба, комплетно опремен за училиште, а со мала интервенција може идеално да послужи за канцеларии или друга намена.
https://goo.gl/maps/sRwrk3R1k1K2
Михаило
070230100
Кон почеток