Оглас од претпријатие Објавени: фев. 11 2019 01:46

Deloven prostor od 115m2 na prizemje

ЕУР

Објавени: фев. 11 01:46
Прегледи: 124
delovniot prosotor se naoga vo karpos 4, vo kulite do vardar, gleda prema partizanska, parking , na prizemje , odgovara za poveke nameni, momentalno ima kiradzija koj moze da go zadrzite, toa se dva spoeni dukani na agol pa ima dva posebni vleza,
cena po dogovor
Опис на линк

GRAMADA Agencija za nedviznosti

Posreduvame pri prodazba i izdavanje na stanben i deloven prostor no so posebno vnimanie na objekti za delovna namena
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Posreduvame pri prodazba i izdavanje na stanben i deloven prostor no so posebno vnimanie na objekti za delovna namena
bul.V.S.Bato 69 lokal 2 078260875 https://www.gramada.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации