Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Crnice

18 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 15 септ. 16:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE 1 150 000 ЕУР
STAN ZA PRODAZBA 76m2 K VODA NAMESTEN 77 000 ЕУР
Izdavame rezidencijalen objekt vo Crnice 1 500 ЕУР
Deloven prostor na odlicna lokacija 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Се продава деловен простор во Црниче 15 м2, кај подвозникот, во сутерен, со санитарен јазол
Евидентен број 26724
Контакт тел. 078/339-361 Ивана Дом-Дизајн
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
Se izdava namesten stan vo Centar 350 ЕУР
Se izdava kuka od 125m2 na Vodno 0 ЕУР
Stan od 120m2 komplet opremen renoviran vo Crnice 900 ЕУР
SE IZDAVA 3 soben NAMESTEN STAN VO CRNICE 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации