Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DUKAN OD 40M2 NA STARA RAMPA DO ADORA ITNO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com 27 авг. 13:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

Se iznajmuva stan od 90m2 vo Debar Maalo 500 EUR
STANOVI VO KARPOS 2 1 200 EUR
Super cena za stan od 63m2 so 2 spalni Аerodrom 950 EUR
Ubav stan 55m2 na Ruzveltova kaj kafe Galeri 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
ПРОДАВАМЕ НОВ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР, КАЈ СТАРА РАМПА ДО НОВАТА ЗГРАДА НА АДОРА FLATIRON. ДУЌАНОТ Е ВО КОМПЛЕКСОТ СО БАНКИ, НА ОДЛИЧНА ПОЗИЦИЈА СО ГОЛЕМ ИЗЛОГ. ПОВРШИНАТА Е 40м2, СО ДВА ТОАЛЕТИ. КОРИСЕН ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ. ИМА ГОЛЕМ ИЗЛОГ И ДВА ВЛЕЗА. ДУЌАНОТ СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН СО МОЖНОСТ ДА СЕ ПРОДАДЕ ОПРЕМЕН ЗА КАНЦЕЛАРИЈА.
ПРЕД ЗГРАДАТА ИМА ОТВОРЕН ПАРКИНГ СЛОБОДЕН ЗА ПАРКИРАЊЕ.
ЦЕНА ПОВОЛНА
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
Moderna kuka vo naselba Radishani 230 000 EUR
NOV PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 50M2 230 EUR
LUX STAN SO TRI SPALNI VO CRNICE 450 EUR
Trosoben i kompletno namesten stan 110m2 na Vodno 600 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации