Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prizemje deloven prostor 48m2 Vodno Centar

40 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 25 окт. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Centar Univerzalna 160m2 kancelarii so parking 0 ЕУР
Kapistec Vodno 55m2 na 1 kat 0 ЕУР
CENTAR D MAALO KANCELARISKI PROSTOR 128m2 0 МКД
Vodno 93m2 trosoben na dve nivoa 82 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
14736...Agencija partenon prodava deloven prostor vodno/centar pozadi slovenska ambasada vo ponova zgrada na prizemje 48m2 koj e idealen za .ordinacii, kancelarii i sl.....poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
CENTAR JUZEN BULEVAR 47m2 NOV VSELIV 56 000 ЕУР
TROSOBEN NOV STAN OD 69m2 VO AERODROM 0 ЕУР
Centar D.Maali nevseluvan 78m2 trosoben 2kat 0 ЕУР
ЦЕНТАР РАДИО БРАН 73М3 ТРОСОБЕН НОВ 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации