Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DUKAN OD 14m2 VO SKOPJE ITNO

24 000 ЕУР

Се продава од: Ivana 08 мар. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава дуќан во Тц.Беверли Хилс
ниско приземје.
Контактирајте ме ако сте заинтересирани.
Хитно!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации